Nieuwe penningmeester voor TCM

30 december 2020


Graag willen we Lars Collé introduceren als beoogd toekomstig penningmeester van onze club. We zijn zeer gelukkig dat we een opvolger voor Brit Scholte hebben gevonden die door privé omstandigheden helaas niet langer het penningmeesterschap kan uitvoeren.

Lars woont sinds 2009 in Maarheeze en is werkzaam in de financiële wereld als accountant. Dat geeft ons nu al een goed gevoel dat onze financiën ook in de toekomst in goede handen zullen zijn. Lars tennist zelf niet meer maar zijn zoon is junior lid bij onze vereniging. Lars wordt nu ingewerkt zodat hij op de komende ALV (die hopelijk in maart kan worden gehouden) door de ALV kan worden benoemd.

 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 6 55860874

T.C. Maarheeze

Philipsweg 2
6026 RA Maarheeze